Seminarile

Meie väike ja omapärane majake on valmis vastu võtma külalisi, et Teile meeldiv ja hubane koosviibimine või vajalik tarkusepäev korraldada.


Suurde tuppa saame mahutada seminari või koolituspäeva korraldamiseks kuni 20 istekohta ja võimalus on kasutada pabertahvlit ning arvutist saab näidata esitlusi teleri ekraanile. Loengu läbiviiale saame ettevalmistuseks anda kasutada ka väikest nn. kaluritetuba. Vajadusel saab printida materjale.
Perenaine pakub saabumisel meelsasti kohvi ja suupisteid ning lõunaks valmistab maitsva kalasupi ja prae või komplektlõuna vastavalt Teie soovidele. Jooke saab osta piiratud valikus ka kohapeal. Mõistlik on muidugi ka õhtupiknikuks varakult tellimus sisse anda.
Väsitava või juhtumisi igava päeva turgutavaks tegevuseks pakume värskendavat leilisauna ja õues kauni merelevaatega kümblustünnis mõnulemise võimalust. Tellimus tuleb muidugi varakult sisse anda, sest vee kogus mida kuumaks kütta on päris suur.


Hinnakiri

Leilisauna kasutus kuni 6 inimest 20.- € / esimene tund 15.- € / järgnev tund
Tünnisauna kasutus - kuus istekohta korraga 50.- € / 4 tundi
Dušširuumi kasutus 3.- € / inimene

Kuna seminari hind sõltub muidugi inimeste arvust, valitud kohvikordadest ja lõunasöögist ning paljudest lisateenustest, siis täpsema info saamiseks helistage +372 5253540