Toitlustus

Meie perenaine on meelsasti nõus valmistama Teie seltskonnale piduliku peolaua, Teie grupile maitsva lõuna ja õhtusöögi või turgutava hommikueine koos värskendava marjasmuutiga.
Meeldiv lahendus on kindlasti ka koos pererahvaga koostada sobiv menüü ja meie valmistame Teile toidud vastavalt plaanitud ajaks ning serveerime kokku lepitud asukohta alati värske ja maitsvana. Üheskoos läbimõeldult ja ladusalt korraldatud üritus on kindlasti parim lahendus tellijale ja meeldiv kogemus külalistele.
Teie valik on meile väljakutseks ja koos tehtu on kindlasti parim!Meie poollahtine piknikumaja mahutab laua taha 40 istekohta ja 60- le külalisele saame peolaua paigutada suure valge 6*12m peotelgi alla. Telki rendime ka koos mööbliga pidudeks välja.

Koostöös rahvamajaga kasutame peoruume Sõrve Külalistemaja alumisel korrusel, kus on võimalik korraldada üritusi 40 kuni 120-le inimesele ja ka sügistalvisel perioodil.

Lisaks pakume lihtsaid ja maitsvaid ning võimalikult naturaalseid lõuna- ja õhtusööke ettetellimisel gruppidele alates 10-st inimesest. Kalaroogade valik sõltub merest saadavast värskest toorainest.

Toome Teile mõne näidisvariandi, millest saate alati teha grupile meeldiva valiku, kuid grupi erisoove arvestavalt koostame kindlasti sobiva hinnapakkumise.


Söögi juurde kuulub leib/sepik, piim/keefir, morss/vesi.

Komplekt hind: 13.- kuni 15.- €/inimene (eeldusel, et tehakse ühene valik)


Meie lemmikroogadeks on:

Saaremaa seakarbonaad kartulipudru ja metsaseenekastmega - hea pakkumine
Sõrve ahjukala keedetud kartuli ja sooja tillikastmega - vägahea pakkumine
Meie oma rannast värske lest praetult, keedukartuli ja värskesibula-koorekastmega - superhea
Lisaks veel perenaise oma marjaaia saadustest küpsetatud kook ja kohv.
Ettetellimisel keedame meie oma kasvandusest püütud jõevähke ja pakume kõrvale vähjajooki.
Piiratud valikus saab kohapeal osta ka karastusjooke, vaadiõlut ja -siidrit ning alkoholi.


Ka üheskoos kokkamine on mõnus ajaviitmise vorm ja nauditav ühistegevus.

Meil teeb selle eriti mugavaks väligrillimaja olemasolu kus on ruumi ka suurema seltskonnaga toimetamiseks. Vajalikud töövahendid söögi tegemiseks ja serveerimiseks on olemas. Tooraine saab tellida või ise kaasa võtta.

Kellel rohkem teadmisi ja oskusi võib juhendada ja nõuandeid jagada ning kas või näiteks toiduvalmistamise koolituse läbi viia!