Праздник

Знаменательную дату можно отметить небольшими посиделками за праздничным столом, или же организовать запоминающееся событие в замечательной обстановке с приятным времяпрепровождением и удивительными персонажами.

На нашем современном хуторе есть все нужное для того, чтобы в один прекрасный летний день Вы могли устроить для себя и своих друзей интересный праздник именно здесь. Будь то день рождения ребенка, свадьба с большим количеством гостей или летние дни предприятия. Ради вашего чудесного мероприятия мы готовы на все.

Meil on sisustatud suur grillimaja kus saame toitu valmistada ja serveerida selleks ettenähtud tingimustel. Meil on olemas piknikumaja kuhu mahutame laua taha 40 istekohta ja 60-le saame peolaua paigutada suure valge 6*12m peotelgi alla. Lisaks on väikesele seltskonnale piknikulauad katustega, mille saame viia kas või mererannale. Olemas on vajalik inventar ja kui midagi peaks puudu jääma, siis saame selle kindlasti ka juurde hankida.

Meie pakume Teile võimalust korraldada sportlikke võistlusi maal ja meeldivaid elamusi vee peal ning meie koostööpartner on valmis tooma kohale ka hobused, et lastel lõbusam saaks olema.Laenutus

Pidude korraldamiseks on võimalik inventari meilt ka rentida
Peotelgi 6*12m laenutus
Peolaudade ja toolide laenutus
Muusikakeskuse MX-HS8000 laenutus
Elektrilise sooja marmiidi laenutus
Elektrilise supitirina laenutus
Serveerimisnõude ja -vahendite laenutus
Lauanõude ja -vahendite laenutus

Праздник!

Приходи и отметь свой праздник здесь!