Peole

Tähtpäeva võib meeles pidada väikese koosistumisega söögilaua taga või hoopis korraldada meeldejääv sündmus lahedas keskkonnas koos meeldivate tegevuste ja üllatavate tegelastega.

Meie kaasaegses taluhoovis on kõik vajalik olemas selleks, et saaksite kaunil suveajal korraldada endale ja oma sõpradele huvitav sündmus just siin. Olgu selleks väikese pesamuna sünnipäev, külalisterohke pulmapidu või ettevõtte suvepäevad, Teie meeldiva ürituse nimel oleme kõigeks valmis.

Meil on sisustatud suur grillimaja kus saame toitu valmistada ja serveerida selleks ettenähtud tingimustel. Meil on olemas piknikumaja kuhu mahutame laua taha 40 istekohta ja 60-le saame peolaua paigutada suure valge 6*12m peotelgi alla. Lisaks on väikesele seltskonnale piknikulauad katustega, mille saame viia kas või mererannale. Olemas on vajalik inventar ja kui midagi peaks puudu jääma, siis saame selle kindlasti ka juurde hankida.

Meie pakume Teile võimalust korraldada sportlikke võistlusi maal ja meeldivaid elamusi vee peal ning meie koostööpartner on valmis tooma kohale ka hobused, et lastel lõbusam saaks olema.Laenutus

Pidude korraldamiseks on võimalik inventari meilt ka rentida
Peotelgi 6*12m laenutus
Peolaudade ja toolide laenutus
Muusikakeskuse MX-HS8000 laenutus
Elektrilise sooja marmiidi laenutus
Elektrilise supitirina laenutus
Serveerimisnõude ja -vahendite laenutus
Lauanõude ja -vahendite laenutus

Peole!

Tule ja korralda enda pidu siin!